Gyógyító képzelet daganatos betegek részére

Kilenchetes csoport indul daganatos diagnózissal rendelkezők számára. A csoport célja, hogy megmutassa hogyan lehet aktív eszközökkel szerepet vállalni az egészség visszaszerzésében vagy fenntartásában. A csoport a Simonton technikák által népeszerűsített testi-lelki egyensúlyfenntartó eszközök elsajátítását segíti, melyeknek középpontjában az ellazulás, relaxáció, és az immunrendszerünk megerősítése áll.

Helyszín: Pesterzsébeti Egészségfejlesztési Iroda (Jahn- Ferenc Dél-pesti Kórház, Nővérszálló földszint, 1204 Bp. Köves u. 1

Információk és jelentkezés: efi20info@delpestikorhaz.hu, 1/289-6212 vagy személyesen az EFI-ben

Klubjaink

Alakreform Tréning

Gyászfeldolgozó csoport

Konfliktuskezelési tréning

Közösségi agytorna időseknek

Senior torna

Testsúlycsökkentő csoport

Problémamegoldó tréning

A nyolchetes program során a résztvevők segítséget kapnak a mindennapi problémákhoz való megfelelő hozzáállás kialakításában, valamint a megküzdést segítő problémamegoldó eszközök elsajátításában.

Stresszkezelő klub

Gyógyító képzelet daganatos betegek részére